HTC Explorer Nasıl Bir Telefondur

ahmetce33

New member
2G
19 Eyl 2018
2
0
1
Telefon İşletim Sis.
Android
Telefon Modeli
htc explorer
Merhaba kolay gelsin hepinize kendi kullandığım telefondan bahsetmek adına açıyorum konuyu HTC Explorer kullanıyorum telefonu aslında sadece kılıfa sığsın yani aramayayım nerede telefonum nereye koydum gibi kaygılardan kurtulmak için bu modeli aldım.aslında arada pişmanlıklarım oluyor yani ürün o kadar küçük ve çelimsiz ki whatsapp ne yazık ki çalışmıyor.bu arada internette derlediğim bilgilere bir bakalım.

HTC Explorer cep telefonunuzda, yavaşlama sorunu varsa, kasma ve donmalar mevcutsa, telefonunuza virüs bulaştıysa, cep telefonunuz açılış logosunda kalıyor veya kendi kendine açılıp kapanıyorsa, sık sık sistem ve uygulama hataları alıyorsanız veya ekran şifresi ve desen kilidinizi unuttuysanız HTC Explorer format atma ve sıfırlama işlemi gerçekleştirerek bu sorunlardan kurtulabilirsiniz. Rehbere erişim, e-posta gönderme ve fotoğraf çekme gibi işlemlerin hepsinin tek bir tuşla gerçekleştirilebildiği HTC Explorer, aynı zamanda kullanım kolaylığı ve işlevselliğiyle de ön plana çıkıyor. Sade ekran tasarımıyla dikkat çeken HTC Explorer'ın ekran özelleştirme özelliği, kullanıcılara ilgilerini çeken tüm konulara ilişkin güncellemeleri (sosyal ağlar, borsa, hava durumu) dokunmatik ana ekrandan anında takip etme ve paylaşma imkanı sağlıyor. Ayrıca kullanıcılar, Android market üzerinden binlerce uygulamaya erişebiliyor, dilediklerini seçerek anında yükleyebiliyorlar.

HTC Explorer'ın kalınlığı neredeyse 13 mm. Ekran büyüklüğü ise 3,2 inç ve 320×480 piksel çözünürlüklü. Telefonun arka kapağı HTC'nin diğer bazı modellerinde de oldu gibi adeta bir koruyucu kılıf gibi telefonu kaplıyor. Tek parça olan kapak çukur bir yapıda ve telefonun altını da üstünü de kapsıyor. Tuş kilidini açmak ya da sesi kısmak için tuşlara cidden sağlam basmanız gerekiyor. Biraz da gömülü kalmış oldukları için kullanmak çok kolay değil. 3,5 mm kulaklık ve micro-USB dışında başka giriş çıkış yok üzerinde. Eni boyu, şekli şemali itibarıyla minik ama tombulca bir telefon.

Ekli dosyalar