iOS 10 - 10.3.3 (32 Bit) Jailbreak Nasıl Yapılır?

blackcemre

Admin
Yönetici
Yetkili
22 Ağu 2018
228
5
18
Telefon İşletim Sis.
iOS
Telefon Modeli
iPhone X
Geliştirici ve hacker, Tihmstar 32-bit cihazlar için h3lix jailbreak yayınladı.
Jailbreak işlemine başlamadan önce dikkat edilmesi gereken bazı önemli noktalar bunlardır:
  • h3lix, iOS 10.3.3'ü, iOS 10'un son güncellemesini destekler.
  • Sadece 32 bit iOS cihazlarını destekler: iPhone 5 , iPhone 5C ve iPad 4. nesil . Bu cihazların ömür boyu jailbreak yapılabileceği anlamına geliyor, çünkü iOS 10.3.3 onlar için mevcut olan son güncelleme.
  • iTunes'u kullanarak iPhone, iPad veya iPod touch'ınızın tam bir yedeğini alın.
  • Cihazınızın jailbreak işleminin tamamlanması için yeterli pil seviyesine sahip olduğundan emin olun.
1.Adım:H3lix Jailbreak IPA'nın en son sürümünü resmi web sitesinden indirin.
2.Adım:Aşağıdaki linklerden Impactor43 isimli dosyayı indirin.
- İndirdiğiniz Impactor43 uygulamasını açın ve cihazınızı bağlayarak “Revoke” işlemini yapın.
- Impactor43 ile revoke işlemi tamamlandıktan sonra aşağıdaki linklerden Impactor 44 isimli dosyayı indirin.
- Impactor44 programını açtıktan sonra IPA dosyasını üzerine sürükleyin
- Linkler :Impactor43, Impactor44
3.Adım:Cydia Impactor, Apple ID'nizle oturum açmanızı istediğinde, lütfen bunu yapın.
4.Adım:Ana ekranda h3lix uygulaması göreceksiniz. Açmadan Ayarlar> Genel> Profiller ve Cihaz Yönetimi'ne gidin .Apple ID'nize dokunun ve Güven düğmesine dokunun.
5.Adım: Yüklendikten ve profile güvenildikten sonra, h3lix jailbreak uygulamasını başlatın.

6.Adım: “Jailbreak” düğmesine basın ve jailbreak'in kendi işini yapmasını bekleyin.

Adım 8. İşlem bittiğinde cihazınızın Ana ekranında Cydia olmalıdır.

Önemli Not:Ücretsiz bir Apple ID ile h3lix uygulamasını yüklüyorsanız, 7 gün sonra sona erecektir. Bu yüzden Cydia Impactor ile yeniden 7 gün daha uzatmak için yeniden yüklemeniz gerekiyor.

Son düzenleme: