iOS 10 - 10.3.3 (64 Bit) Jailbreak Nasıl Yapılır?

blackcemre

Admin
Yönetici
Yetkili
22 Ağu 2018
228
5
18
Telefon İşletim Sis.
iOS
Telefon Modeli
iPhone X
Meridian, geliştirici iBSparkes tarafından yayımlanan iOS 10 - 10.3.3 için yeni bir jailbreak.

Desteklenen Cihazlar
Meridian iOS 10.0 ve 10.3.3 sürümleri arasında bir sürüme sahip şu 64-bit cihazları desteklemektedir:
  • iPhone 7 & 7+
  • iPhone 6S & 6S+
  • iPhone 6 & 6+
  • iPhone SE
  • iPhone 5S
  • iPad Air 1 and 2
  • iPad (2017)
  • iPad Mini 2, 3, and 4
  • iPad Pro 1 and 2 (12.9" and 10.5")
  • iPod Touch 6.Nesil
1.Adım:En son Meridian sürümünü buradan indirin.
2.Adım:Şimdi iPhone, iPad veya iPod touch'ınızı PC'nize veya Mac'inize bağlayın.
3.Adım:Aşağıdaki linklerden Impactor43 isimli dosyayı indirin.
- İndirdiğiniz Impactor43 uygulamasını açın ve cihazınızı bağlayarak “Revoke” işlemini yapın.
- Impactor43 ile revoke işlemi tamamlandıktan sonra aşağıdaki linklerden Impactor 44 isimli dosyayı indirin.
- Impactor44 programını açtıktan sonra Electra1131 IPA dosyasını üzerine sürükleyin
- Linkler :Impactor43, Impactor44
- Cydia Impactor, Apple ID'nizle oturum açmanızı istediğinde, lütfen bunu yapın.
- Ana ekranda Meridian jailbreak uygulaması göreceksiniz. Açmadan Ayarlar> Genel> Profiller ve Cihaz Yönetimi'ne gidin .Apple ID'nize dokunun ve Güven düğmesine dokunun.

4.Adım:Jailbreak'ı çalıştırmak için “go” düğmesine dokunun.

5.Adım:Cydia kısa bir süre sonra kurulacak.

Önemli Not:Ücretsiz bir Apple ID ile Meridian uygulamasını yüklüyorsanız, 7 gün sonra sona erecektir. Bu yüzden Cydia Impactor ile yeniden 7 gün daha uzatmak için yeniden yüklemeniz gerekiyor.