iOS 12'deki Yeni Kamera Özellikleri

blackcemre

Admin
Yönetici
Yetkili
22 Ağu 2018
228
5
18
Telefon İşletim Sis.
iOS
Telefon Modeli
iPhone X
#1
1. Memoji Selfi

İOS 12'de kendi Bitmoji benzeri karakterinizi oluşturabilir ve Animoji olarak kullanabilirsiniz.Bu, iMessage içindeki Kamera uygulamasındaki yeni özelliktir.

Bir iMessage görüşmesinde, Kamera düğmesine dokunun. Ardından yeni Efektler düğmesine dokunun. Burada kamera görünümünde kullanabileceğiniz yeni bir uygulama çubuğu göreceksiniz. Animoji düğmesine dokunun ve Memoji'nizi seçin. Ve yüzünüzün üzerine kaplanacak. Aslında, burada bir Animoji seçebilirsiniz. Şimdi yüzünüzün üstünde bir animasyonlu Unicorn veya Monkey yüzünü koyabilirsiniz! Daha iyi olan şey, Animoji karakterlerinin yüz ifadelerinize cevap vermesidir.

Bu özelliklerin Kamera uygulamasının kendisinde bulunmaması gerçekten utanç verici. Umarım iOS 13'de gerçekleşir. O zamana kadar sadece Kamera görüntüsünün ekran görüntüsünü Mesajlar uygulamasından alabilir, sadece görüntüyü kırpıp istediğiniz herhangi bir platformda paylaşabilirsiniz.

2. Yeni Filtreler

Snapchat ve Prisma'ya veda et. Mesajlar'da Kamera uygulamasının içinde harika yeni filtreler var.

3. Çıkartmalar, Metin ve Doodles

Efektler görünümündeyken, doğrudan fotoğrafa çizim yapmak için metin veya Doodle düğmesi eklemek için Aa düğmesine dokunun . Bu uygulama listesini hızlıca kaydırırken, iMessage uygulamalarınızın hepsinin burada olduğunu fark edeceksiniz.Desteklenen bir uygulamadan herhangi bir çıkartma seçip doğrudan aldığınız resme doğrudan ekleyebilirsiniz.

4. QR Kodu
QR Kodlarının nasıl tarandığına dair bazı iyileştirmeler var. 3D yapabilirsiniz Yeni bir Tarama QR Kodu seçeneği bulmak için Kamera simgesine dokunun.

5. Portre Aydınlatma İyileştirmeleri
iOS 12, Portreleri yakalarken işleme ve aydınlatmayı geliştirir.