MIUI İPUÇLARI: Bilmediğiniz Özellikler

blackcemre

Admin
Yönetici
Yetkili
22 Ağu 2018
228
5
18
Telefon İşletim Sis.
iOS
Telefon Modeli
iPhone X
1. Akıllı Yardım (Uygulama Kasası):
Bu, en çok kullandığınız uygulamalar ve bilgiler için tek durak nokta. Bu, hızlı erişim için en çok kullandığınız uygulamaları kısayol tutmanızı sağlayan muhteşem bir MIUI Özelliğidir. Hızlı arama yapmanıza yardımcı olan Uygulama Kasası'nda uygulamalar bulun, notlar alın ve daha pek çok şeyi görüntüleyin

2. Sesli Not
Sesli Not bizim önemli notlarımızı tutmak için bize yardımcı olan mükemmel bir özellik. Gelişmiş teknoloji çağında, dokunmatik ekran klavyesi kullanarak not yazmaktan sıkıldınız mı? Sizlere farklı bir deneyim yaşatmak için, MIUI 10'da, Sesli Notu' kullanarak önemli notunuzu saklamanızı sağlayan özellik kullanıma sunulmuştur.

3. Hızlı Arama
MIUI'da daha hızlı arama yapmanızı sağlayan bir Hızlı Arama özelliği eklendi. Sadece telefon ekranınızın alt kenarından yukarı doğru çekin, sizi hızlı arama sayfasına yönlendirsin.

4. Hızlı Uygulama Yönetimi
MIUI Güvenlik Uygulaması istediğiniz uygulamaları yönetmenize olanak tanır. Ancak, tek bir uygulamayı yönetmek için daha fazla zaman alan daha fazla adım atmanız gerekir. Belirli bir uygulamayı, yani önbelleği temizlemeyi mi yoksa uygulama iznini veya diğer ayarları daha hızlı bir şekilde kontrol etmek mi istiyorsunuz? Bu mümkün olabilir. Sadece son uygulamaya geçin, yönetmek istediğiniz belirli uygulamayı tutun ve daha sonra ayarlar dişli kutusuna dokunun. Şimdi belirli bir uygulamada kullanıcı arayüzünü yöneteceksiniz

5. Hızlı Veri Hesaplama
28 Eylül'de bir sınavınız veya toplantınız var mı? Her birimiz sınavdan önceki kalan günleri sayma alışkanlığımız olabilir. Ben öğrenciyken bunu yapardım. Bunu hiç yaptın mı? Kalan günün sayısını saymak için normalde ne yapıyorsunuz? Bunu MIUI Takvim Uygulamasında yapabilir miyiz? Basitçe, MIUI Takvim Uygulamasını açın ve ardından Takvim UI'sinde iki ek seçenek görünecek olan yılın yanındaki aşağı oka dokunun.Tarihin üzerine dokunun, sizin için tarih hesaplama seçeneğini gösteren ayarlara tıklayın.