Samsung Galaxy S4 Dokunmatik Ekran Değişimi ve Maliyeti

ahmetce33

New member
2G
19 Eyl 2018
2
0
1
Telefon İşletim Sis.
Android
Telefon Modeli
htc explorer
Merhaba alırsınız elinize kürek gibi telefon ben telefonumu asla düşürmedim diyene kızıyorum hemen sallama abi elbette sende düşürdün telefonu ayrıca hadi seni geçtim çcoukların eline ver bakalım nasıl düşürüyorlar şimdi asıl soru ekran zarar gördü diyelim Samsung Galaxy S4 Dokunmatik Ekran Değişimi ve Maliyeti yazımın aslında açılış amacı bu konuya değinmek idi elimdeki telefonum ne yazık ki zamanında düşürüldü ve bu telefon bana aslında hediye gelmişti hemen soluğu telefoncuda aldım telefonu bana 800 tl gibi bir rakama gelmişti ama telefoncudan aldığım cevap beni şok etmeye yetti evet telefonun ekran değişimi için 800 tl istenmişti bu arada telefon hakkında netten derleme yazılara baktım onlarıda konumda paylaşmayı uygun buldum.Elbette her telefonun bir kamerası var ama S4'ün kamerası birçok ekstra özellikle birlikte geliyor. thirteen megapiksel kalitesinde resim veren bu kamerayla çektiğiniz fotoğraflarda bulanık görünen bir figürü silebiliyor ya da ön yüz kamerasıyla arka yüz kamerasını aynı anda kullanabiliyorsunuz. Ayrıca, cihaz eliniz kamera tuşuna basılı olduğu sürece 8 adet farklı fotoğraf çekiyor ve içlerinden her anlamda en iyisi olanı seçip dimension sunabiliyor.

Ekli dosyalar