Scream (2015-Devam Ediyor)

blackcemre

Admin
Yönetici
Yetkili
22 Ağu 2018
228
5
18
Telefon İşletim Sis.
iOS
Telefon Modeli
iPhone X
#1

MTV tarafından yayınlanan bir dizidir.Türü korku ve gizemdir.

Konusu
İlk iki sezon, bir dizi cinayet yaşanmış kurgusal Lakewood adlı kasaba olan yerde geçiyor. Bu cinayetlerin merkezinde kasabanın karanlık geçmişine bir şekilde bağlı olan Emma Duval var.
Youtube’a yüklenen bir videonun yayılmasıyla birlikte cinayetler başlayacak.Lakewood kasabasının sorunlu geçmişi ve karanlık sırları var.Bu işlenen cinayetler 20 yıl önce benzer bir cinayet anılarını canlandırıyor.Kasabanın geçmişi ile bağlantılı genç bir kız olan Emma Duval, katilin ana saplantısı ve bu korkunç cinayetlerin merkezinde. Hem ailesi hem de arkadaşları belirgin bir tehlike altında.Bu grup şehrin karanlık gizemlerini ortaya çıkarmak ve katili bulmak için uğraşacaklar.Özellikle herkes şüpheli olduğu için katili bulmak zorlaşacaktır.

Sezon Bilgisi
Dizinin şimdiye kadar 2 sezonu çıkmıştır;Birinci sezon 10 bölüm,ikinci sezon 14 bölümden oluşmuştur.Şimdiye kadar toplam 24 bölüm yayınlanmıştır.
Dizi 3.sezon onayı almıştır fakat dizi yeniden başlatıldı dolayısıyla farklı oyuncular ve olaylar olacak.3.sezon toplam 6 bölümden oluşacaktır.
Tyga , CJ Wallace , Keke Palmer , Giorgia Whigham , RJ Cyler , Jessica Sula , Giullian Yao Gioiello ve Tyler Posey adlı oyuncular üçüncü sezonda oynayacak.