Tam Ekran Deneyimi İçin Tasarlanmış MIUI 10 Tanıtımı

blackcemre

Admin
Yönetici
Yetkili
22 Ağu 2018
228
5
18
Telefon İşletim Sis.
iOS
Telefon Modeli
iPhone X
#1

En iyi tam ekran deneyimiMIUI 10'da, tam ekran bir cihazın görsel bütünlüğünü bozabilecek tüm öğeleri çıkardık. Bölümlerin ve çelişen renklerin getirdiği herhangi bir karmaşa yok.

Artık ekranınız net, temiz ve havadar görünüyor. Sadece bildirim merkezi değil, tüm sistemi de yeniden tasarladık. MIUI 10 yeni görsel detaylarla doludur: Hava durumu uygulaması, Takvim, Notlar ve Kilit Ekranı. Bunlar MIUI 10 için yeni görseller - Yeni en boy oranlarıyla tam ekranlar için tasarlandı


Büyük ekranlı bir cihazla etkileşimde bulunmanın daha iyi ve daha sezgisel bir yolu.

Bildirim merkezi içerik için oluşturulmuşturİçeriğin ön plana çıkması için tüm gereksiz arayüz öğelerini ve görsel karmaşayı bildirim merkezinden çıkardık.

Yenilikler ekrana mükemmel uyum sağlar

MIUI 10’da, arka planda açık uygulamalar kasasını tamamen yeni bir şekilde ele alınıyor. 18: 9 ekranlar için optimize edilmiş,artık daha kolay ve sezgisel.


Doğa sesleriMIUI 10, sunabileceği en iyi sesleri, yeni sistem seslerini ve ortam seslerini sunar.
Orman sesleri, yaz gecesi, plaj, çiseleyen yağmur ve soba ateşi arasında seçim yapabilir ve geri sayım sırasında bunları dinleyebilirsiniz.

Uygulamalar daha hızlı başlar
MIUI 10'da, uygulamanın çoğu durumda yüklenmesini beklemek ve yükleme ilerleme çubuğuna bakmak zorunda kalmadan simgeye dokunduktan sonra doğrudan başlangıç sayfasına gitmek için muhtemelen sıfır saniye harcarsınız. Bu, üçüncü taraf uygulamalarıyla sistem uygulamalarında olduğu gibi iyi çalışır.

AI Portre modu
Portre modunu kullanmak, artık çift kameralı bir cihaza gerek duymaz. Çoğu tek kameralı telefon kullanıcısı MIUI 10'a yükseltildikten sonra fotoğraflarının arka planını bulanıklaştırabiliyor.Bu cihazlar MIUI 10'a yükselttikten sonra AI Portre modunu destekleyecektir.

Ön Kamera:
Mi MIX 2/Mi 6/Mi 5s Plus/Mi 5s/Mi 5/Mi Note 2/Mi Max 2/Mi Max/Redmi Note 5(India)/Redmi Note 4(India)/Redmi Note 4X/Redmi Note 3/Redmi 5/Redmi 4/Redmi 4X

Arka Kamera:
Mi MIX 2/Mi 5s/Mi 5s Plus/Mi 5/Mi Note 2/Mi Max 2/Mi Max/Redmi Note 4(India)/Redmi Note 4X/Redmi Note 3/Redmi 5/Redmi 4/Redmi 4X